• Instagram Jazda z Drozdem, szkoła jazdy Dzierżoniów, Bielawa, Pieszyce
  • Facebook Jazda z Drozdem, szkoła jazdy Dzierżoniów, Bielawa, Pieszyce

Rozpoczęcie kursu: 12.10.2021

Slider
Jestem bardzo zadowolona, uważam, że szkoła jazdy jest warta polecenia. Bardzo przyjazna atmosfera, instruktorzy jak najbardziej dbają o to, aby jak najwięcej wyciągnąć z każdej lekcji i nie popełniać tych samych błędów. Od instruktorów możemy się też spodziewać spokoju i cierpliwości, co pomaga w nauce. Szczerze polecam "Jazdę z Drozdem".
Polecam wszystkim szkołę jazdy Pana Janusza Drozda. Świetne podejście do kursanta, kontakt i komunikacja bez zarzutów - zawsze można było bezproblemowo się dogadać. Jazdy odbywały się w miłej atmosferze, na czym bardzo mi zależało. Instruktorzy trzymali wysoki poziom profesjonalizmu i dbali o to, aby wyciągnąć z każdej lekcji jak najwięcej wiedzy i doświadczenia. Kurs wspominam bardzo przyjemnie i zachęcam każdego, kto jeszcze ma jakieś wątpliwości.
Myślę, że Szkoła Jazdy pana Drozda jest na bardzo wysokim poziomie dydaktycznym w zakresie nauki jazdy.Szkoła p. Drozdy uczciwie uczy jeździć, po kursie i zdanym egzaminie ma się świadomość, że zdany egzamin nie jest przypadkiem czy tzw. łudem szczęścia .Zdobywa się świadomość bezpiecznej jazdy i chyba o to chodzi... Nie wspomnę już o kulturze jazdy, najwyższy poziom....pozdrawiam...
Egzamin zdany za pierwszym razem dzięki wyrozumiałości instruktora, realnych podpowiedzi w sytuacjach, które mogą zaistnieć na drodze. Wykłady sumienne i obszernie objaśniane.Jeżeli podejmiecie się nauki jazdy autem to tylko w szkole "Jazda z Drozdem" zdanie zapewnione , polecam.
Warta polecenia szkoła jazdy- podczas zajęć zdobyłam wiedzę i umiejętności potrzebne nie tylko do zdania egzaminów, ale także do bezpiecznej samodzielnej jazdy. Spokój i cierpliwość instruktorów pozwoliły mi bez zbędnego stresu nauczyć się pewnie kierować autem,a także zdać egzaminy za pierwszym razem.

Napisz Opinię

Imię:
Twoja opinia: