• Instagram Jazda z Drozdem, szkoła jazdy Dzierżoniów, Bielawa, Pieszyce
  • Facebook Jazda z Drozdem, szkoła jazdy Dzierżoniów, Bielawa, Pieszyce

Rozpoczęcie kursu na prawo jazdy: 12.03.2020 o 17:00

Slider
Myślę, że Szkoła Jazdy pana Drozda jest na bardzo wysokim poziomie dydaktycznym w zakresie nauki jazdy.Szkoła p. Drozdy uczciwie uczy jeździć, po kursie i zdanym egzaminie ma się świadomość, że zdany egzamin nie jest przypadkiem czy tzw. łudem szczęścia .Zdobywa się świadomość bezpiecznej jazdy i chyba o to chodzi... Nie wspomnę już o kulturze jazdy, najwyższy poziom....pozdrawiam...
Egzamin zdany za pierwszym razem dzięki wyrozumiałości instruktora, realnych podpowiedzi w sytuacjach, które mogą zaistnieć na drodze. Wykłady sumienne i obszernie objaśniane.Jeżeli podejmiecie się nauki jazdy autem to tylko w szkole "Jazda z Drozdem" zdanie zapewnione , polecam.
Warta polecenia szkoła jazdy- podczas zajęć zdobyłam wiedzę i umiejętności potrzebne nie tylko do zdania egzaminów, ale także do bezpiecznej samodzielnej jazdy. Spokój i cierpliwość instruktorów pozwoliły mi bez zbędnego stresu nauczyć się pewnie kierować autem,a także zdać egzaminy za pierwszym razem.
Zajęcia prowadzone profesjonalnie i zrozumiale.
Polecam, wystarczyły 3 dokupione dodatkowo godziny, u Pana Drozda, które dały więcej cennych uwag i informacji niż 10 godzin straconych u wcześniejszego instruktora. Profesjonalne podejście, ocena przede wszystkim "techniki jazdy" a nie kursanta jako "osoby", żałuję tylko że mój cały kurs nie odbył się w Dzierżoniowskiej Szkole "Jazda z Drozdem", szukałam w Świdnicy, bo uważałam że tam najlepiej mnie nauczą, poza tym tam zdawałam egzaminy, dopiero po tych 3 godzinach dokupionych u Pana Drozda, zdałam za pierwszym podejściem, naprawdę przekonacie się Państwo już na pewno na pierwszym spotkaniu, polecam jeśli nie chcecie stracić pieniążków i nerwów a nauczyć się pewnie jeździć za kółkiem.

Napisz Opinię

Imię:
Twoja opinia: